Fatime Kosumi
Fatime Kosumi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • GjermaniBiografia

BIOGRAFIA: Fatime Kosumi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Të gjithëve na kujtohet kënga hit e vitit 2005 “Ai është i trent”, i cili erdhi në bashkëpunim mes Tingullit Trent dhe këngëtares Fatime Kosumi. Por, këngëtarja ka kohë që nuk është parë në publik, ndërsa hiti i asaj kohe edhe sot mbahet mend. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se Fatimja ka braktisur përfundimisht muzikën. Ajo ka thënë se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor i cili pritet të publikohet gjatë muajit shtator 2022. Ndrysh...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0