Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjeta Barbullushi - Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


per ty rrotullohet bota
pa ty ajo ska kuptim
per ty cdo dite linde dielli
qe e ngroh shpirtin tim

per ty jeton zemra
cdo dite rreh per ty
per ty ndjej mall shpirti
ka nevoj per ne te dy

ref:
per ty cel trendafili
per ty kendon bilbili
per ty flet dhe jeta
te dua kjo eshte everteta 2x

per ty rrotullohet bota
pa ty ajo ska kuptim
per ty cdo dite linde dielli
qe e ngroh shpirtin tim

per ty jeton zemra
cdo dite rreh per ty
per ty ndjej mall shpirti
ka nevoj per ne te dy

ref:
per ty cel trendafili
per ty kenbon bilbili
per ty flet dhe jeta
te dua eshte e verteta 4x.


Ky tekst u dërgua nga Tuna Ibraimi

Fatjeta Barbullushi - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:


Komente 0