Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjeta Barbullushi - Dashuri Ne Distance Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Ola esta cancion es para ti corazon mi vida espera ce tu vuelvas no me dehas nuca mas
Histori sentimentale tinguj fjalet qe nuk ja thu se di ku ti dhe une ishe ndjenj me rale jeta ndahet cop per ne te dy .
Te dua shum
Ref.. E di zemer po te me merrje e te vendoshe ne dife sepse une te dua ty kur dy njerz duhen kurr nuk ndahen te premetoj se ne qdo moment do te jem me ty me ty
OhOh oh
Shum endrruam qka nuk tha sod une jam e sigurt shoh pergjithmon qindra kilometra larg je sa te dua kur mendoj gjitha forc
Ref..E di zemer po te me merrje e te vendoshe ne dife sepse une te dua ty kur dy njerz duhen kurr nuk ndahen te premetoj se ne qdo moment do te jem me ty me ty
Ola mi amor no te puedo olvidar no puedo no se va besame me muero sin ti
Doja qe te sih speciale jo te shfaqeshe pastaj mori fund nuk e di a duhet te kerkoj falje por mendoj em mir keshtu eedhe unee
reff..E di zemer po te me merrje e te vendoshe ne dife sepse une te dua ty kur dy njerz duhen kurr nuk ndahen te premetoj se ne qdo moment do te jem me ty me ty


Ky tekst u dërgua nga BliniFatjeta Barbullushi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Fatjeta Barbullushi - Dashuri Ne Distance
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Ne Distance".
3. Video është e këngës "Dashuri Ne Distance", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:


Komente 0