Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatjeta Barbullushi - Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatjeta Barbullushi - Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Orkestrimi:

Enis Mullaj

Teksti:

Eriona Rushiti

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

02/10/2018

2018-10-02T06:31:42+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpirti Im" kënduar nga Fatjeta Barbullushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Pro Video

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Roland Trendafili - Shpirti Im

Ty te dua shume ty o shpirti im
me mungon aroma jote
me mungon ti o shpirt
gjume spo me ze me cigaren bisedoj
me mungojne buzkat e tua ti puth ti ledhatoj

Jeta ime zemra ime pa ty smundem te jetoj
eja kacurelja ime eja te te perqafoj
jeta ime zemra ime pa ty s mundem te jetoj
eja bukuroshja ime eja te te perqafoj
Ty te dua shume ty o shpirti im
me mungon aroma jote
me mungon ti o shpir

te dua sa deti sa toka sa qielli
nga ty jo nuk ndahem te shuhet dhe dielli
me mungon aroma jote drita ime e kesaj bote
pa ty jeta eshte e kote pa ty syri me loton

Endri Kenga & Sandra - Shpirti Im

Endri:
Dshuria hedh ne valle,veq kur bjen ne zemer te madhe
ty o shpirti im te uroj sot per valentin x2

Sandra:
Ne na ndajn fush e bregore
por te tjer skapim per dore
sa do malli na pervlon dashuria na bashkon x2

TE DY:
afersia na ledhaton largesia na forcon
dashurin asgje sna e tret
nuk na ndan as ky gurbetx2

Endri:
zemres qe rreh per mua nje urim nga larg ja qoj
le ta din se kam harruar ne gjdo qast e dashuroj x2

Sandra:
ti me mbush me dashuri me plotson
gjdo zbrazdesi .bota ime je ti vet
kurr me te mir skisha me e gjet x2

TE DY:
afersia na ledhaton largesia na forcon
dashurin asgje sna tret
nuk na ndan as ky gurbet x2.

Florian Tufallari - Shpirti Im

x4
ma dogje shpirtin
ma dogje shpirtin
o xhan

x2
te kam jet , te verteten me ty
per kta dy sy te dua
te shikoj me shikon edhe ti
e kam me ty e ke me mua

x2
mos harro zemer ate qe te kam then
qe te kam then
do jesh e imja , e imja do jesh
sot e pergjithmon

x4
se ti je shpirti im , se ti je shpirti im
pa ty jeta ime jo sdo kish kuptim

x3
ma dogje shpirtin
ma dogje shpirtin
o xhan , te dua

x2
ta kam then dhe prap dua ta dish
gjithmon te kam kujtuar
ti me ben jeten tbukur cdo dit nese po me thua

mos harro zemer ate qe te kam then
te kam then
do jesh e imja , e imja do te jesh
sot e pergjithmon

x4
se ti je shpirti im , se ti je shpirti im
pa ty jeta ime jo sdo kish kuptim

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë