Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 20-07-2013
    Një video shumë e bukur ku ka brenda dhe një realizim shumë intersant. Kjo është ajo që shohim në videoklipin e këngës, e cila muaj më parë fitoi cmimin e parë në Festivalin Celësi Muzikor 7, kënduar mjaft ëmbël nga Fatjeta Barbullushi. Fjala është për këngën 'Zotëri, ku edhe Fatjeta duket si një zonjë e bukur në këtë video, madje duke edhe interpretuar si një aktore. Kënga kur ishte në festival ka marrë komentet e bukura e tashmë pritet dhe nuk ka diskutim që do të marrë edhe shikimet e duhura qoftë në Youtube, por dhe do ta shohi...

  • 18-04-2013
    Këngëtarja e njohur shkodrane, Fatjeta Barbullushi, për herë të parë ka konkurruar në festivalin “Çelësi Muzikor“, në edicionin e shtatë të tij. Këngëtarja ka zgjedhur çiftin Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku të këndojë një krijim të tyre për t’u paraqitur denjësisht në këtë event të muzikës. Kënga mban titullin “Zotëria” dhe është e zhanrit rok-baladë dhe do të performojë në natën e parë garuese të premten mbrëma në ÇM7. Fatjeta, e cila vepron dhe jeton në Zvicër, njihet për shumë hite, siç janë “Pashë dy sytë në ballë”, apo edhe dueti me Danin....

Faqet:
1

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2017