Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjoni - Cika Cika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

18/06/2015

2015-06-18T13:03:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cika Cika" kënduar nga Fatjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatjoni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatjon Dalipi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet