A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatjon & Artela - Hajde Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2016

2016-01-06T21:06:32

Më Shumë Nga

Artela BrahimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Zemer" kënduar nga Fatjon & Artela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatjon & Artela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ero - Hajde Zemer

Ref :

Hajde un e ti bohem bashk
Hajde hajde zemer mos e le per pak
Je e vetmja per mu kurr skom me t'lendu
Hajde hajde zemer bohum bashk
Hajde hajde zemer mos e le per pak
Je e vetmja per mu kurr skom me t'lendu

Pj.1

I kemi dhen fjal njeri-tjetrit
Qe do jemi bashk
Do te jemi t'lumtur
Qdo dit e nat
Sdo te bej gabime
Mos ki merak
Se te dua vetem ty
Nuk shikoj tjeter me sy
Sdo te bej gabime
Mos ki merak
Se te dua vetem ty
Nuk shikoj tjeter me sy

Ref :

Hajde un e ti bohem bashk
Hajde hajde zemer mos e le per pak
Je e vetmja per mu kurr skom me t'lendu
Hajde hajde zemer bohum bashk
Hajde hajde zemer mos e le per pak
Je e vetmja per mu kurr skom me t'lendu

ESTTO - Hajde Zemer

[FLORIAN & ESTTO 2x:]
Hajde zemer boma qaren
Hajde zemer mos t'vjen marre,
E ki venin goxha t'madhe,
Ti n'zemren teme, un tonden

[FLORIAN:]
Kur tpashe un ty moj xhan,
harrove sa t'kam dasht
Mas teje shum i kallt,
Edhe sa here duhet me ta thon

[ESTTO:]
Te dua, dua, dua me zemer,
Te dua, dua, dua me zemer
Ky shpirt e din sa tdon
çdo dite e ma shum je ka m'mungon

[FLORIAN & ESTTO 2x:]
Hajde zemer boma qaren
Hajde zemer mos t'vjen marre,
E ki venin goxha t'madhe,
Ti n'zemren teme, un tonden

[FLORIAN:]
Une n'ty jom dashuru,
Zemer smuj me t'harru
Hajde tash ti rrin me mu,
Se per ty jom tu menu

[ESTTO:]
Te dua, dua, dua me zemer,
Te dua, dua, dua me zemer
Ky shpirt e din sa t'don
çdo dite e ma shum je ka m'mungon

[FLORIAN & ESTTO 2x:]
Hajde zemer boma qaren
Hajde zemer mos t'vjen marre,
E ki venin goxha t'madhe,
Ti n'zemren teme, un tonden

G.M.C - Hajde Zemer

TIONE - HAJDE ZEMER DRIDHE PAK MA SHUM QET NAT SHFRYTZOJE DERI NMAKSIMUM VI ANEJ ME DOSTA SILLUM KREJT SI BOSSA KAPE SE NIJE JOM VIP KAPU E SIILLU PER MU KEJT PSHTJILLU QAT;HERE KUR T.THOM DRIDHU QAT.HERE TI KEJT DRIDHU MERRI DY TEKILLA SONTE NATEN THEJE UN JOM I SHTREJT PO TI TRUPIN TEM BLEJE MOS U SILL ANEJ KAPE VETEN GJEJE AJDE AFER MEJE UNE VI AFER TEJE AJDE LOQKA JEM AFROHU PAK MA NGAT JE SHUM E AMEL T.HA SI KAJMAK TI PLOTSOJ KEJT DESHIRAT TBOJ PER MARAK INATGJIT I SHTI NSHISHE I MSHELI ME KAPAK PO EM THOJN KEJT TUPAK PO POM DALIN DO BERDHOGA TU BO NAK NAK .....

REF
GJITH KUR VIM NA NA EKALLIM KEJTT
GJITH KUR VIM NA NA ILOJM PA HEJT
GJITH KUR VIM NA NA JA QESIM TYMIN
HEJTERAT QA I KENA ME NI SHKELEM I SHYMIM

GMC- IVESHUN MIR GJON ERA GUCCI O KAJ VJEN E PA QE KOM STIL EDHE THA POM PELQEN THASH ZEMER HAJDE NISJA KCEJM SE TON NATEN E THEJM ZEMER NA DY PO SHKELQENJMM.. MTHA PREKMA TRUPIN LEDHATOM SE FORT MARAK EKOM MKA MET PIK PAT THON QE JE KAM MTRANON SPO DU VEQ PER NI NAT PO TON JETEN ABON MTHA OKEJ VEQ APRANON QE NA DY TON JETEN A BON GJITH GJITH BON APO DON ME THON QE NA KOJN QE INATIN NUK QOJN INATGJIT JON KA NGOJN SI NA MU KON PO DOJN MEBO QATA SI UN ENDRROJN ME BO QATA SI UN SE BOJN HEJTERAT MPOSHT I QOJM EDHE NFUND JU KALLZOJ SE ASNJO SI UN SUN E BOJN ...

REF
GJITH KUR VIM NA NA EKALLIM KEJTT
GJITH KUR VIM NA NA ILOJM PA HEJT
GJITH KUR VIM NA NA JA QESIM TYMIN
HEJTERAT QA I KENA ME NI SHKELEM I SHYMIMKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019