Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatjoni Manxes - Nje Lule Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/09/2014

2014-09-12T17:02:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Lule Per Ty" kënduar nga Fatjoni Manxes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatjon Dalipi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet