Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjon Dalipi - Bab E Non I Gezova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/01/2017

2017-01-19T15:21:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bab E Non I Gezova" kënduar nga Fatjon Dalipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatjon Dalipi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatjon Dalipi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet