Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatjon Dalipi - Erdh Pranvera, Qel Qershia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/01/2019

2019-01-09T16:45:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Erdh Pranvera, Qel Qershia" kënduar nga Fatjon Dalipi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatjon Dalipi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet