A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatjon Dalipi - Kjo Nuk Quhet Dashuri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2019

2019-05-14T21:34:51

Muzika:

Zani Loca

Teksti:

Fatjon Dalipi

Orkestrimi:

Samuel KodraNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kjo Nuk Quhet Dashuri" kënduar nga Fatjon Dalipi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kjo Nuk Quhet Dashuri".
Videoklipi nga Fatjon Dalipi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019