Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjon Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
Fatjon Hoxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evzi Kaja (Xiu)

Rati

Behar Lekaj

Big Night

Arbër Arapi

Dritëro Shaqiri

Ummet

Shqipri Kelmendi

Marlen Qelia

Admir Prekaj

Tags: Fatjon Hoxha, Fation Hoxha


Komente mbi këtë artist