Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatjona Bahtiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fatjona Bahtiri është një shkrimtare e vogël. Fatjona Bahtiri lindi ne Mitrovice ne lagjen ilirida eshte ne klase te 5-te. Ajo ka filluar qe te shkruaj poezi qysh e vogel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtesa Hetemi

Arta Qorrolli

Ajla Aliu

Erita N.Bytyqi

Elza Mehmeti

Rinesa Hamzaj

Lebibe Feka

Ezana Morina

Anisa Shala

Bleona Emini

Tags: Fatjona Bahtiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet