Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatlinda Leku - Perinderit E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perinderit E Mi".
3. Video është e këngës "Perinderit E Mi", por nuk këndohet nga Fatlinda Leku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatlinda Leku - Perinderit E Mi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kosova Fest Kids 2016

Komente

Asnjë Koment

24/08/2016

2016-08-24T12:19:50+00:00Gjeja me e bukur
thjeshte thesari im
janë prinderit e mi
jetës i jep kuptim

Mamin e kam gjan 2x
gjdo here e kam prane
une e kam pran
babin e dua
o sa shum e dua
kujdeset gjdo here
kujset per mu

Ref:
Prinderit e mi
i dua pa kufi
per mua jan drite
drite ne syte e mi
te kujdesshum jan
gjdo here me rrin pran
prandaj une i dua
ne zemer i mbaj

Fjala me e embel 2x
eshte kur therret
bab e nan
e gjith ni ngushllim
dhe ne shprit e ban

Mamin e kam gjan 2x
gjdo here e kam pran
ume e kam pran
babin e dua
o sa shum e dua
kujdes gjithhere
kujdeset per mua

Ref:
Prinderit e mi
i dua pa kufi
per mua jan drit
drit ne syte
te kujdeshum jan
gjdo here me rrin prane
prandaj une i dua
ne zemer i mbaj


Komente mbi këtë këngë