Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlinda Rama - Hajde Me Kercy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ket nat dojm me knaq
ket nat dojm me kall
ku ndot degjohet muzika
asgj nuk na ndal
kto vajzat te reja e kta djem e ri
vetem muzik po dojn pak pushim oooooooo po dojn pak pushim
hajde me kercy me kercy une me ty
qka thon tjert kur kam ty nuk ban dije hiq veq per qefin tan fatlinda kendon oooo fatlinda kendon

ne mesin e nates ne terrin e zi une rri e gezuar qe po me rrinn karshi
kto vajzat e reja e kta djem e ri
vetem muzik po dojn pak pushim ooooooooo pak pushim
hajde me kercy me kercy une me ty
qka thon tjert kur kam ty nuk ban dije hiq veq per qefin tan fatlinda kendon oooooooooo fatlinda kendon

hajde me kercy me kercy une me ty
qka thon tjert kur kam ty nuk ban dije hiq veq per qefin tan fatlinda kendon ooooooooooo fatlinda kendon


Ky tekst u dërgua nga fatlinda salihi

Fatlinda Rama - Hajde Me Kercy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Kercy".
3. Video është e këngës "Hajde Me Kercy", por nuk këndohet nga Fatlinda Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0