Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Shiqoj Ne Dritare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiqoj Ne Dritare".
3. Video është e këngës "Shiqoj Ne Dritare", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Shiqoj Ne Dritare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/11/2012

2012-11-25T19:02:13+00:00Shiqoj ne dritare vuaj me mall
veten smundem ta permbaj
lotet me pikojn
veten smundem ta permbaj
lotet me pikojn.

Ah dashnorja ime
athu te kam dasht
ato vjet qe ishim bashk
tmi bajsh mu hallall
ato vjet qe ishim bashk
tmi bajsh mu hallall.

Ndoshta xhon naj qeter
o po te boj be
sikur tnxe moj dielli par
aj qetri nuk tnxe
sikur tnxe moj dielli par
aj qetri nuk tnxe.

Eeeeeeeeeeej
amaaaaaaaan
eeeeeeeeeeej.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë