Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Luj E Mos U Ndal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj E Mos U Ndal".
3. Video është e këngës "Luj E Mos U Ndal", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Luj E Mos U Ndal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/08/2012

2012-08-16T14:49:33+00:00Koke moj si sherbet
pa behone zoti tpaska fal
belin moj kur e lun
ska i ri moj zemer
qe se kall
koke moj si sherbet
pa behone zoti tpaska fal
belin moj kur e lun
ska i ri oj qe se kall.

refreni

Luj e mos u ndal
per hjeshi moj nuk ka fjal
sa gjunah eshte qik
per djemt e ri
se krejt ment ja paske mar
luj e mos u ndal
per hjeshi moj nuk ka fjal
sa gjunah eshte qik
per djemt e ri
se krejt ment ja paske mar.

Deshte as deshte ti
met livdu moj qik
e ke me hak
yllin e paske ne ball
paske lindur moj me nafak
deshte as deshte ti
met livdu oj qik
e ke me hak
yllin e paske ball
paske lindur me nafak.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë