Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Me Keng E Valle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Keng E Valle".
3. Video është e këngës "Me Keng E Valle", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Me Keng E Valle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/12/2009

2009-12-17T09:17:41+00:00Hajde hajde ju qojna selam
krejt mahalla let qohet nkom
baba djalin sot po e marton
sbahet dasma veq me than
hajde hajde ju qojna selam
krejt mahalla let qohet nkom
baba djalin sot po e marton
sbahet dasma veq me than.

refreni
Me keng e valle dojna me festue
kur bahet dasma duhet meu harxhue
dota qojna kengen pesh
vallja le te hidhet niher djalin e martojm
toka le te dridhet
me keng e valle dojna me festue
kur bahet dasma duhet meu harxhue
dota qojna kangen pesh
vallja le te hidhet niher djalin e martojm
toka le te dridhet.

Hajde hajde qika dasmen ton
pa ju vallja tybe nuk na shkon
ajde luni me tupan e def
na shkoj nata plot me qef
hajde hajde qika dasmen ton
pa ju vallja tybe nuk na shkon
ajde luni me tupan e def
na shkoj nata plot me qef.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet