Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Fjal Fjal Dunjaja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjal Fjal Dunjaja".
3. Video është e këngës "Fjal Fjal Dunjaja", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Fjal Fjal Dunjaja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/12/2009

2009-12-17T09:17:41+00:00A ke zemer ake shpyrt
qe nuk erdhe veq naj dit
nuk po mundem me duru
qysh ti mujte mem harru
per ty malli me ka mar
u idhnove me dy fjal
kush te foli keq per mu
e ti zemer ike besu.

refreni
2 her
Fjal fjal dunjaja per mu e per ty
mos i beso botes se na kan zili
fjal fjal po flasin ti mos i ndegjo
mbaje zemren tandde
dhe me dashuro.

Kush te tha qet kam harru
kush te tha qe ste du
perveq teje qeter skam
pse te lutem nuk beson
dashurija nuk shkon me fjal
nje mi her te kam than
ajde zemer ajde shpirt
se nuk mundem mo met prit.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet