Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Fatlum Ibrahimi - Martohu E Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martohu E Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Martohu E Mos Qaj", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatlum Ibrahimi - Martohu E Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

25/09/2012

2012-09-25T16:52:22+01:00Ku po bjen tupani sot
kush qenka martu
pse po qan moj moter e shkret
e mke perqafu
mke than or vllau im
ti mos u merzit
set martojn ty o shpirt
motra mtha un se kam dit.
2 her

refreni 2 her

Martohu e mos qaj
fajin se ke ti
vet Zoti leta din
se tpata dashni
nuk qenka shkru per ne
per meu martu
do te vij veq met pa
vetem si je zbukuru.

Drit te zeza ran mbi mu
e nuk jam rahat
kur mora vesh
se tkan martu
dita mu ba nat
e di se faj nuk ke
Tjert na paten nda
do te vij veq met pa
edhe pse nuk kthehesh mo.
2 her


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch   Aarjjeta
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë