Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Besa Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa Jote".
3. Video është e këngës "Besa Jote", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Besa Jote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/09/2012

2012-09-25T16:52:22+00:00Je betu ne at diell ne at han
o je betu se kurr ske mem lan
deri dje kshtu fole
kurse sot nuk me njeh
jo o shpirt veq ni zot ka met vra
deri dje kshtu fole
kurse sot nuk me njeh
jo shpirt veq ni zot kam met vra.

refreni
Besa jote besa jote
mika tretur jeta jote
ti me vrave mua zemer
nuk me vrau askush qeter
besa jote besa jote
mika tretur mu jeta jote
ti me vrave mua zemer
nuk me vrau askush qeter.

Je betu per ket bot per at bot
mke premtu se ne sy sot kem lot
per gjithshka ke ba be
e ne fund prap me le
aq pa shpirt sikur ti nuk kam pa
per gjithshka ke ba be
e ne fund prap me le
aq pa shpirt sikur ti nuk kam pa.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë