Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Mos Me Thuaj S'me Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj S'me Do".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj S'me Do", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Mos Me Thuaj S'me Do  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/09/2012

2012-09-25T16:52:22+00:00Sikur ta dish se puthja jote
per qdo dit e me shum me mungon
sikur ta dish se zemra ime
perveq teje qeter sdon
sikur ta dish se puthja jote
per qdo dit e me shum me mungon
sikur ta dish se zemra ime
perveq teje qeter sdon.

refreni
Mos me thuaj sme do
mos me thuaj harrom
prit te flas nje minut
dhe do te rregullohen punt
e di pse shpejton
per asgje nuk mendon
dije se shum gabon
nese ktu e perfundon
tlutem mos thuaj sme don
se pa ty jeta nuk shkon.

Ndoshta nje dit
do te kujtohen
netet plot zjarr
e plot lumturi
un do te pres
qe tme kthehesh
se smundem pa ty
ndoshta nje dit
do te kujtohen
netet plot zjarr
e plot lumturi
un do te pres
qe tme kthehesh
se smundem pa ty.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet