Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Hajde Me Hjek Mallin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Hjek Mallin".
3. Video është e këngës "Hajde Me Hjek Mallin", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Hajde Me Hjek Mallin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/03/2014

2014-03-03T14:48:34+00:00Kur pot shkon mendja te un
kalle nje cigare
o kur pot shkon mendja te un
kalle nje cigare
kur pot mer malli mem pa
dil e pim ni kafe
o kur pot mer malli mem pa
dil e pim ni kafe.

refreni
Hajde me hjek mallin
me pa jaranin
se meraku vet qik nuk del
mei ba do llafe me pi ni kafe
se askujt kjo bot ska mei mbet
hajde me hjek mallin
me pa jaranin
se meraku vet qik nuk del
mei ba do llafe me pi ni kafe
se askujt kjo bot ska mei mbet.

Kur pom shkon mendja tek ti
snjoh as bab as nane
o kur pom shkon mendja tek ti
snjoh as bab as nane
krejt dunjaja mduket rrafsh
kur po du met pae
o krejt dunjaja mbahet rrafsh
kur po du met pae.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë