Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Fol Te Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Te Lutem".
3. Video është e këngës "Fol Te Lutem", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Fol Te Lutem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/03/2014

2014-03-03T14:48:34+00:00Dy sy qe i deshta
e buzet plot zjarr
tjeter kush i mori
me la vetem mall
pse nuk e kuptova
e tash nuk edi
qe te deshta ndoshta gabova
apo faj ke ti.

refreni

Fol te lutem veq ta di
pse nuk jemi bashk ne dy
veq ta di ta kuptoj
edhe un do te mallkoj
fol te lutem veq ta di
pse nuk jemi bashk ne dy
edhe un do te mallkoj.

Dy fjal nuk i fole
diten kur ti shkove
veq me le nje leter
si kujtim te vetem
as lamtumir xheta ma mir
pse nuk eke shkruar
athu te erdhi keq
nuk pate ftyr
qe mke tradhtuar.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë