Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Lum E Lum Mashalla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lum E Lum Mashalla".
3. Video është e këngës "Lum E Lum Mashalla", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Lum E Lum Mashalla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/03/2014

2014-03-03T14:48:34+00:00Qikat e sodit
qysh kokan heshue
mjerat nonat
qysh per mei rue
shyqyr zotit
per trit e ksaj kohe
shum qika mashalla
me thane.

refreni
Lum e lum mashalla
djem e qika bajn sefa
sa e ambel si sheqer
qysh na koka kjo sevda
lum e lum mashalla
djem e qika bajn sefa
sa e ambel si sheqer
qysh na koka kjo sevda.

Qikat e sodit qysh kokan me kajde
djemt e ri thojn ajt se nuk ka gajle
kshtu lezetin ja kan pa dunjase
po ja dikan mir rendin sevdase.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet