Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Fatlum Ibrahimi - Kush T Mashtroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush T Mashtroj".
3. Video është e këngës "Kush T Mashtroj", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fatlum Ibrahimi - Kush T Mashtroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/03/2014

2014-03-03T14:48:34+01:00Ajde fol me mu
fjalt e botes boll ike ndegju
drejt nuk fol askush
plot me rrena
mendjen ta kan mbush
ajde fol me mu
fjalt e botes boll ike ndegju
drejt nuk fol askush
plot rrena
mendjen ta kan mbush.

refreni

Kush t mashtroj
o shpirti jem
kush ta mbushi
mendjen ty
se te du per interes
e ste du per dashuri
kush tmashtroj
o shpirti jem
kush ta mbushi
mendjen ty
se te du per interes
e ste du per dashuri.

Gjith jan bo merak
xhelozia ika plas ngapak
pse moj nuk kupton
perveq meje
tmiren kush sta don
gjith jan bo merak
xhelozia ika plas ngapak
pse moj nuk kupton
perveq meje
tmiren kush sta don.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë