Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Hajde Shpirt O Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shpirt O Shpirt".
3. Video është e këngës "Hajde Shpirt O Shpirt", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Hajde Shpirt O Shpirt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2009

2009-07-27T01:05:16+00:00Dy fjal te embla me mi than
dy fjal te embla me mi than
krejt dunjan ta kisha dhan
krejt dunjan ta kisha dhan
pes minuta te jesh me mu
pes minuta te jesh me mu
hiq ma shum skisha kerku
hiq ma shum skisha kerku.

refreni

Hajde shpirt o shpirt
mos thuj se ke dit
jo nje dit po 100 vjet
ty un tkisha prit
hajde shpirt o shpirt
mos thuj se ke dit
jo nje dit po 100 vjet
ty un tkisha prit.

Ke vu mendjen mem korit
ke vu mendjen mem korit
qma ke pru shpirtin ne fyt
qma ke pru shpirtin ne fyt
mes pas than se qbej per ty
mkishe puth o shpirt ne sy
mkishe puth o shpirt ne sy.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë