Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fatlum Ibrahimi - Ti U Linde Un Po Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti U Linde Un Po Vdes".
3. Video është e këngës "Ti U Linde Un Po Vdes", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Ti U Linde Un Po Vdes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2009

2009-07-27T01:05:16+00:00Me mir tkishe lindur
100 vjet mbas meje
ndoshta un aq teper
sisha lidh per teje
me mir tkishe lindur
100 vjet mbas meje
ndoshta un aq teper
sisha lidh per teje.

refreni

Ti u linde un po vdes
nga tradhtija yte
u largove e pa shpirt
dal nga dal me mbyte
ti u linde un po vdes
nga tradhtija yte
u largove e pa shpirt
dal nga dal me mbyte.

Kisha mujt qe kohen
ta kthej prej fillimit
ndoshta dhe njeher kurr
sishte ber gabimi
kisha mujt qe kohen
ta kthej prej fillimit
ndoshta dhe njeher kurr
sishte ber gabimi.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë