Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty, Sot Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dje Me Ty, Sot Pa Ty".
3. Video është e këngës "Dje Me Ty, Sot Pa Ty", por nuk këndohet nga Fatlum Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty, Sot Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/04/2009

2009-04-23T11:07:49+00:00sjam tuj knaq sjam tuj gzu smuj met mcy as met harru, ti te un nuk vje ma kur mas shumti du met pa

ref; dje me tyyy sot pa ty smundem veten me genjy qa thojn tjert krejt jon rrena si jetoj e din zemra 2x;

A pse tlash dikur me prit pat humb vleren sta kam dit, ti te un nuk vje ma kur mas shumti du met pa

ref;dje me tyyy sot pa ty smundem veten me genjy qa thojn tjert krejt jon rrena si jetoj e din zemra 4x;


Ky tekst u dërgua nga  donna
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet