Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Ukelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Fatlum Ukelli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Fatlumi është duke vijuar mësimet në shkollën e muzikës, ai planifikon që në të ardhmen të bëhet një këngëtar profesionist. Në Qershor 2007, Fatlum Ukelli merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Mesazhi". “Sytë më lotojnë” është këngë e lansuar nga këngëtari Fatlum Ukelli, e cila këngë po vazhdon të mirëpritet në publik. Fatlumi qysh në fëmijëri ka qenë i lidhur me këngën, ndonëse gradualisht ai ka arritur që këtë ëndërr ta bëjë realite...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Albanian Star

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fatlum Ukelli

Komente 2