Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Fatlum Zeka - Asnjë Si Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/03/2008

2008-03-20T00:53:27+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5
Asnjë si ti

Unë kisha humbur nëpër iluzjone
jetoja kot me ëndrra pa mbarim

derisa një dit nuk e di se si
një qast para meje u shfaqe ti

ref: Se asnjë vajzë tjetër jo nuk është si ti
për mua
unë të adhuroj qdo ditë edhe më shumë
dhe sa herë të shoh ty zemra ime thotë
të dua
por unë nuk ti them dot ty k'to fjalë.

Unë kisha humbur nëpër iluzjone
jetoja kot me ëndrra pa mbarim
tani qdo qast humbas nëpër mendime
më duket sikue afër meje vjen

dhe nuk e di përse jo nuk e di
qdo natë në qdo ëndërr gjithmonë shfaqesh ti

ref: Se asnjë vajzë tjetër jo nuk është si ti
për mua
unë të adhuroj qdo ditë edhe më shumë
dhe sa herë të shoh ty zemra ime thotë
të dua
por unë nuk ti them dot ty k'to fjalë.

Se ti për mua je shum e shtrenjtë
je gjëja më e bukur në ktë jet o no
ti je e vetmja dhe unë e di
se asnjë jo asnjë s'mund të jetë si ti ooo no no no no no no ...


Ky tekst u dërgua nga  altin
Më Shumë Këngë Nga Fatlum Zeka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet