Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Me Mua Rri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N'errësirë po qajë
se jeta ime fare nuk vlenë
kur s'të kam pranë
as djelli për mua më nuk shkëlqen

pre ref: Më puth, më merr
qëndro, mos shko
Me mua rri

ref: Më dërgo në ferr, më robëro në terr
vetëm mos më le
ç'do gjë do të bëj, ligjet do ti thej
vetëm që t'jesh pranë
pa ty nuk shkon
Me mua rri

N'errësirë po qajë
se jeta ime fare nuk vlenë
kur s'të kam pranë
as djelli për mua më nuk shkëlqen

Porsi i humbur
bredhi rrugëve të pafund
në shpirt i dehur
shpëtimin tim nuk e gjej askund

ref: ..............................................

bridge: Më puth, më merr
qëndro, mos shko (2x)
Me mua rri
ref: ...............................................


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fatlum Zeka
Publikimi: 16/08/2012


Fatlum Zeka - Me Mua Rri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mua Rri".
3. Video është e këngës "Me Mua Rri", por nuk këndohet nga Fatlum Zeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlum Zeka:


Komente 0