Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Popovci - Potpuri 2017 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qpo na lujka nana ajde sa shyret
E ka martu djalin o djalin e vet

Hajt luni ju motra o hajt luni ju bija
Sa gezim te madh na ka sot shtepija

Ref
Sheqer quno esht dashnia
e ta mer mendjen e kokes
Mos harro nenen te shpia
Se bohesh gazi i botes

O sheqeri i nenes sa i urt ti ishe
Prej se je martu be quno na ke gzu 10 fishe
Je ala me qunin gushen si pellumbi
Ajo qe ne jet te pruni ki me qen djali saj

O sheqeri nenes ty te don shoqnia
Gjithkush ne ket bot brej
Quno ka vendin e vete
Je ala me qunin gushen si pellumbi
Ajo qe ne jet te pruni ki me qen djali saj


Ky tekst u dërgua nga Lundrim

Fatlume Popovci - Potpuri 2017
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2017".
3. Video është e këngës "Potpuri 2017", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:


Komente 0