A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatma Zyberi
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Fatma Zyberi është këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1975, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Të Më Rritesh Bujkesh".

Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Grurë Dhe Këngë".

Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Traktori Yne".

Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Lule Molle, Lule Ftua".

Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Fshati I Rinisë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019