Fatma Zyberi
Fatma Zyberi
Fatma Zyberi
  • Vendlindja:
  • Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Fatma Zyberi është këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1975, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Të Më Rritesh Bujkesh".

Në Dhjetor 1975, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali I 14-Të Në Rtsh me këngën "Kënga E Metalit".

Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Grurë Dhe Këngë".

Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Traktori Yne".

Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Lule Molle, Lule Ftua".

Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Fshati I Rinisë".

Në Dhjetor 1985, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 24-të në RTSH me këngën "Fjala E Parë".

Në Dhjetor 1987, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 26-të në RTSH me këngën "Ne Dashurine Time".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 2