Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Fatma Zyberi - Doli Goca Në Penxhere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/10/2010

2010-10-15T11:18:25+00:00

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Labia)"

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Euro Star)"
Doli goca ne penxhere
Per me pa se kush po vjen
Po na vjen nji djal beqar
Zemren goces ja ka marr x2

Ref...x2
Oj oj oj lajle
Oj oj oj lajle
Kujtova se binte shi
Po ato ishin lotet e mi

Ndoshta jam dhe fukara
Jo nuk blihem me para
Mos ma ki moj me hile
Sa me deshe kurr s'ma the x2

Ref...x2
Oj oj oj lajle
Oj oj oj lajle
Kujtova se binte shi
Po ato ishin lotet e mi

...

Ref...x2
Oj oj oj lajle
Oj oj oj lajle
Kujtova se binte shi
Po ato ishin lotet e mi


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet