A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fatma Zyberi - Mejrem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/09/2010

2010-09-16T23:38:45

Song from the album:

"Dua Kengen Time (Labia)"

Song from the album:

"Dua Kengen Time (Euro Star)"


Kush m'i din hallet e mija
M'dogji n'zemer dashuria
Jam ra n'hall po du me u tret
Hallet e mia kush s'm'i hek

Jam ra n'hall po du me u tret
Hallet e mia kush s'm'i hek

Mejrem Mejrem Mejrem x2

Metvertet paskam gabuar
Dhe mendova mos vajtoj
Por zemra s'me ka duruar
Syri yt kur me shikjoj

Por zemra s'me ka duruar
Syri yt kur me shikjoj

Mejrem Mejrem Mejrem x2

...

Shum me mir mos t'kisha pa
Se kshu s'mundem te duroj
Nji plag n'zemer me ka ra
Treta veten une moj

Nji flak n'zemer me ka ra
Treta veten une moj

Mejrem Mejrem Mejrem x2


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019