Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Moj Erlinë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj Erlinë moj Erlinë
Merr gjergjefin eja të rrim x2

Unë po vij po s'më len nona
Çile shtegun e dil ke thona x2

Moj Erlinë moj Erlinë
Merr tentenet eja të rrim x2

Unë po vij po s'më len halla
Çile shtegun e dil te dardha x2

Në të paft moj goce nona
Thuj se mblodha nji dor me thona x2

Në të paft moj goce halla
Thuj se mblodha nji shportë me dardha

Në të paft moj goce nona
Thuj se njoni tjetrin e don o

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 06/03/2010


Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente 0


Fatma Zyberi - Moj Erlinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Erlinë".
3. Video është e këngës "Moj Erlinë", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.