Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Si M'ke Sytë M'ke Vetullat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si m’ke sytë o moj
Më ke vetllat
Ashikun o moj
Në sevda ç'e shtjeve

Ref...
Hajde ma jep zemrën
Se fort ta du
Ani më ke syt më t'mir
Lule jasaman o kërkon o derman

Se plot me nur e
Aman kur të pash
Ani o dy sytë e tuj
Lule jasaman o kërkoj o derman

Buza jote moj
Si qershia kuq flak
Baluket e tua moj
Si florini kur zverdh

Ref...
Hajde më jep fjalën
Se fort ta du
Ani oh dy sytë e tuj
Lule jasaman o kërkon o derman

Se plot me nur e
Aman kur të pash
Ani o dy sytë e tuj
Lule jasaman o kërkoj o derman


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fatma Zyberi - Si M'ke Sytë M'ke Vetullat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si M'ke Sytë M'ke Vetullat".
3. Video është e këngës "Si M'ke Sytë M'ke Vetullat", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente 0