Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Rrushi I Kuq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rrushi i kuq e
I bukur o x2

Dil se po t'therresin o
Thuj o te me presin o

Sa ta hudh
At vellen o x2

Vellen e qenisun o
Der per der t'ujdisun o

Dy lule
Mas malit o x2

Ç'i thot njona shoqes o
Ta morra beqarin o
Beqarin ta marrim o

...

Zonj Gjyle zonj Gjyle
Zonj Gjyle sulltane x2

Hajde hajde
Hajde ti te nona x2

Zonj Gjyle zonj Gjyle
Zonj Gjyle sulltane x2

Hajde hajde
Hajde ti te nona x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber





Fatma Zyberi - Rrushi I Kuq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushi I Kuq".
3. Video është e këngës "Rrushi I Kuq", por nuk këndohet nga Fatma Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:


Komente 0