Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Fatma Zyberi - Sa Merak Jam Bo Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2019

2019-04-06T09:31:48

Këngë e albumit:

"Dua Kengen Time (Labia)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Merak Jam Bo Per Ty" kënduar nga Fatma Zyberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatma Zyberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatma Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet