Yjet
Yjet
Yjet
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Yjet është grup artistësh i njohur. Grupi Yjet jane nga Kumanova. Antaret e grupit jane: Fatmir Ahmeti, Dilaver Zenuni, Juksel Iseni dhe Naim Mehmeti.

Më datë 19 Prill 2012, Afrim Muciqi & Yjet publikojnë videoklipin "Perjete". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Me këtë këngë, Afrim Muciqi & Yjet marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1