Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Berisha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: popullore rapsodike

Fatmir Berisha është këngëtar. Më datë 6 Dhjetor 2016, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Kenge Per Salih Gashin".

Më datë 20 Prill 2018, Fatmir Berisha & Xhavit Maxharra publikojnë videoklipin "Dridhët Toka".

Më datë 16 Qershor 2018, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Bekim Toverlanin".

Më datë 28 Qershor 2018, Fatmir Berisha & Xhavit Maxharra publikojnë videoklipin "Kënge Për Heronjet E Klines".

Më datë 18 Qershor 2019, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Këngë Për Sokol Gashin".

Më datë 11 Korrik 2020, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Sakip Bellaqa".

Më datë 14 Gusht 2020, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Këngë Për Veteranin E Luftës Habib Morina".

Më datë 14 Shtator 2020, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Kenge Per Sahit Thaqin". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Xhavit Hajdari.

Më datë 24 Shtator 2020, Fatmir Berisha publikon videoklipin "Kenge Per Islam Morinen".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet