Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Elezi - Krejt I Ke Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


JAKUJAM OSHPIRT PARA TEJE PO QENDROJ NDERSA TJERET PO VALLZOJN UN POLOTOJ ME FUSTAN TE BARDH TE VESHUR MEGJITH ZEMER DUKE QESHUR SA ELUMTUR QE MARTOESH SONTE JE PARA TJERVE SHUM ENDERSHME PER MU DOLE SHUM ERREJSHME PERTY JET E RE FILLON EPER MU GJITHQKA MBARON.
KREJT IKE HARAM KREJT IKE HARAM KET ZEMER ESHPIRT TY TI PATA DHAN KREJTIKE HARAM KREJT IKE HARAM SENE DOR KET JET TY TA PATA LON


Ky tekst u dërgua nga Zahir Bislimi

Fatmir Elezi - Krejt I Ke Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt I Ke Haram".
3. Video është e këngës "Krejt I Ke Haram", por nuk këndohet nga Fatmir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Elezi:


Komente 0