Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Elezi - Tradhtare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nuk e dij pse jetoj kur ti mua mu ndave nuk e dij pse te du kur zemren ti ma vrave .
tradhtare te ka lindur nena tradhtare ke qen gjithmon tradhtare do te mbetesh tradhtare per gjithmon .
nuk e dite qesht dashnija ti po lun me ndjenjat e mia jeta eshte val e val e te vuajsh ti je ne rradh .
tash i ndar prej teje pa shpres un po jetoj i dehur i merzitur per ty po vajtoj .
tradhtare te ka lindur nena tradhtare ke qen gjithmon tradhtare do te mbetesh tradhtare per gjothmon


Ky tekst u dërgua nga Fatmir Elezi

Fatmir Elezi - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Fatmir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Elezi:


Komente 0