Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Elezi - Hajde Te Kendojm Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ku po knojna sonte sonte me vullnet ku ju knon fatmiri shok qysh ja ka adet ku po knojna sonte jalla me vullnet po ju knon suati shok qysh ja ka adet e hajde te kendojm oopa hajde te vallzojm hej hej me grupin iliret shok ne ju disponojm hajde te kendojm hajde te vallzojm me grupin iliret shok ne j u disponojm vin urimet nje nga nje pergezojm ciftin e ri ne kendojm ju vallzoni ju o pleq e t.ri vin urimet nje nga nje pergezojm ciftin e ri ne kendojm ju vallzoni jalla pleq e t.ri hajde te kendojm oopa hajde te vallzojm hej hej me grupin iliret shok ne ju disponojm hajde te kendojm hajde te vallzojm me grupin iliret shok ne ju disponojm


Ky tekst u dërgua nga Adhuruesi I Fatmir Elezit


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Elezi - Hajde Te Kendojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Te Kendojm".
3. Video është e këngës "Hajde Te Kendojm", por nuk këndohet nga Fatmir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Elezi:


Komente 0