Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir & Erblin Hoxha - Bija E Dëshmorit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Erblini:
Gezim dhe lot eshte fati i shqiptarit nuk e ngrin acari o nuk e ben hi zjarri
Si shkembi i forte
I zemra qlirimtari
Me vdek per liri, e ka amanet nga i parii

Ref:
X2 Sot baba nga qielli,vajzen e percjelli,flokt ja perkedheli me rrezet e diellit
Bija e deshmorit u trashegofsh me breza, nje dite me lule ne varreza e viziton me nipa e mbesa

Fatmiri:
Kush des per liri ehh pret parajsa,trimi e dha jeten liri ti rritet vajza
Kur vajza ti rritet nuse per me u bo
Kerkush mos te merzitet, me u gzu mos me qaa

Ref:
X2 Sot baba nga qielli vajzen e percjelli,flokt ja perkedheli me rrezet e diellit
Bija e deshmorit u trashegofsh me breza,nje dit me lule ne varreza e viziton me nipa e mbesa


Ky tekst u dërgua nga Dhurata KuqiFatmir Hoxha & Erblin Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/07/2023
Muzika: Erblin Hoxha
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Fyelli: Gent Hoxha
Video Produksioni: Salih BytyqiFatmir & Erblin Hoxha - Bija E Dëshmorit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Dëshmorit".
3. Video është e këngës "Bija E Dëshmorit", por nuk këndohet nga Fatmir & Erblin Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0