Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Imeri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fatmir Imeri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Fatmir Imeri publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsim Hakiqi

Liridon Haxhijaj

Valon Miftari

Traboin Mehaj

Argjend Zymberi

Imer Rama

Lavdrim Xhelili

Emin Tafa

Albo 06

Arditi

Tags: Fatmir Imeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet