Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Shahini & Rajmonda Bircaj - Dashuria Ime Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Rajmonda Bircaj

14/02/2019

2019-02-14T17:54:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria Ime Je" kënduar nga Fatmir Shahini & Rajmonda Bircaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmir Shahini & Rajmonda Bircaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmir Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet