Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Sufa
  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Mars 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
Këndon kryesisht: popullore moderne

Fatmir Sufa është këngëtar i njohur. Më datë 14 Gusht 2010, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Kur I Ze Cunat Dashnia". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 4 Nëntor 2011, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Ciki Dam".

Më datë 4 Shkurt 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Cak Pak Hopa Hopa", në bashkëpunim me Desanto.

Më datë 31 Mars 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Jeta Osh Qef".

Më datë 10 Shtator 2015, Fatmir Sufa & Nadia Mikayil publikojnë videoklipin "Dale, Dale". Teksti u shkrua nga Fatmir Sufa.

Më datë 24 Tetor 2016, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Bom Ba". Teksti u shkrua nga vetë Fatmir Sufa. Për orkestrimin u kujdes Gramoz Kozeli, De Vox. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 7 Gusht 2017, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Show", në bashkëpunim me Silver & Jamaikata. Muzika e këngës u punua nga vetë Fatmir Sufa, teksti u shkrua nga vetë Fatmir Sufa.

Më datë 7 Dhjetor 2018, Fatmir Sufa publikon videoklipin "1 Shans", në bashkëpunim me Alberije Hadergjonaj dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alban Furtuna, teksti u shkrua edhe nga Glaugus Furtuna, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 16 Gusht 2019, Fatmir Sufa publikon videoklipin "A Ke Dashni", në bashkëpunim me Petronellën.

Më datë 29 Tetor 2019, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Vet M'ke Lon". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu.

Më datë 1 Shtator 2020, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Habibi", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mandi. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet