A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fatmir Sufa - A Ke Dashni  (Feat. Petronella)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2019

2019-08-16T15:00:08


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A Ke Dashni" kënduar nga Fatmir Sufa.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A Ke Dashni".
Videoklipi nga Fatmir Sufa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Erisa Dragoshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A ke dashni per mu
Krejta ty ti dhash
Ike dhe mi more krejt
Se zemren ma thy
E ma sjena bashk
Shko kurr jo mos u kthe 2x.

A tkujtohet kur me the
Se ti gjysma ime je per mua je
Po premtimet ku i le
Un mendoj cdo nat kur fle

Se dashnia nuk esht falas
Un per ty jo kurr su nala
Moj dashni moj dashniii
Se di pse nis e qara
Sa her me del perpara
ne endder ti nuk e di

A ke dashni per mu
Krejta ty ti dhash
Ike dhe mi more krejt
Se zemren ma thy
E ma sjena bashk
Shko kurr jo mos u kthe 2x.

Nuk te shoh kur te kujtoj
Nuk te kam po ste harroj dot ste harroj
Nuk kam gjum si te mendoj
Se dashnia sot mbaroj

Se dashnia nuk esht falas
Un per ty jo kurr su nala
Moj dashni moj dashniii
Se di pse nis e qara
Sa her me del perpara
ne endder ti nuk e di

A ke dashni per mu
Krejta ty ti dhash
Ike dhe mi more krejt
Se zemren ma thy
E ma sjena bashk
Shko kurr jo mos u kthe 2x.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019